Şartlar, Koşullar & Gizlilik Politikası

MADDE 1 :

BU WEB SİTESİ VEDATPLUS MEDIA TARAFINDAN YAPILMIŞ OLUP TÜM HACK VE SİPER SALDIRILARA KARŞI ÜÇ( 3 ) SERVER ÜZERİNDEN KORUNMAKTADIR BİRİNCİSİ VEDATPLUS MEDIA İSTANBUL ÇEKMEKÖY SERVERLARI İKİNCİSİ İSE VEDATPLUS MEDIA İSTANBUL BEŞİKTAŞ SERVERLARI ÜÇÜNCÜSÜ İSE VEDATPLUS MEDIA İSTANBUL KADIKÖY SERVERLARI ÜZERİNDEDİR.

MADDE 2 :

BU WEB SİTESİ’NİN DOMAIN VE HOSTING HİZMETLERİ VEDATPLUS MEDIA SERVİS SAĞLAYICILARI’NIN TARAFINDAN YAYINLANMAKTADIR.

MADDE 3 :

BU WEB SİTESİ İSTANBUL ÜSKÜDAR 8. NOTERİ TARAFINDAN WEB TASARIMI, GRAFİK TASARIMI, PHP KODLAMASI, FLASH ÇALIŞMALARI, JAVA SCRIPT ÇALIŞMALARI, CSS SİSTEMİ, HTML KODLAMASI, ACTION SCRIPT KODLAMALARI VE TÜM SİSTEMİ ONAYLIDIR ÇALIŞMALARIN ÇALINMASI YADA BİR BAŞKA YERDE KULLANILMASI HALİNDE YASAL İŞLEM BAŞLATILACAKTIR.

MADDE 4 :

BU WEB SİTESİN’DE BULUNAN METİN ( YAZI ), GÖRSEL VE TÜM İÇERİKLERİN YAYINI VE TELİF HAKLARI İSTANBUL 8. NOTERİ TARAFINDAN VEDATPLUS MEDIA ÜZERİNE KAYITLI OLUP BU SİTE HARİCİNDE KULLANILMASI YASAKTIR KULLANANLAR HAKKINDA YASAL İŞLEM BAŞLATILIR VE HUKUKİ SÜREÇ BAŞLAR YAYINLANAN WEB SİTESİ’NİN İP NUMARALARI İLE BERABER SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULUR ARTI BİLİŞİM SUÇU İLE YARGILANIR.

MADDE 5 :

“WWW.VEDATPLUS.COM” DOMAIN’İ GOOGLE, YAHOO, BİNG, YANDEX, VE DİĞER 86 ARAMA MOTORLARINA KAYITLI SİTEDİR.

MADDE 6 :

BU WEB SİTESİ’NİN YAPIMI VE SERVİS SAĞLAYICISI VEDATPLUS MEDIA’DIR SİTE SAHİPLERİ VEDAT BALTACI’DIR SİTE’NİN YAYIN VE YAPIM ARTI SERVİS SAĞLAYICILIĞI KONUSUN’DA TÜM SORUMLULUK VEDAT BALTACI ÜZERİNDEDİR

MADDE 7 :

BU WEB SİTESİ GÜVENLİK, SİBER SALDIRI VE HACK SALDIRILARINA KARŞI ULUSLAR ARASI SİTELER ADMİNLERİ KURUMLARI ARTI ORGANİZASYONU TARAFINDAN KORUNMAKTADIR TÜRKİYE VE DÜNYA’NIN 1 NUMARALI İSMİNİ BÜNYEMİZDE SAKLI TUTTUĞUMUZ DOMAIN HOSTING FİRMASI TARAFINDAN SAĞLANMAKTADIR.

MADDE 8 :

BU WEB SİTESİNDEKİ TÜM İÇERİKLERİN DEĞİŞTİRİLMESİ VE YAYINLANMASI KONUSUNDA TÜM HAKLARIVEDATPLUS MEDIA TARAFINDAN YAPILMAKTADIR.